wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

MAZURKIEWICZ HOME INVESTMENTS

Warszawa
ul. Kopernika 6 lok. 43
(na tyłach ul. Nowy Świat)

tel. 22 692 89 55, 603 882 777
biuro@homeinvestments.pl

Godziny pracy:
pon. - pt.  8.30 - 19.00
sob.  9.00- 14.00

O firmie

A | A | A

Szanowni Państwo!

Nasza agencja nieruchomości oferująca usługi świadczone przez licencjonowanych pośredników obrotu nieruchomościami działających na rynku nieruchomości od wielu lat zapewni Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę.

Siedziba naszej firmy mieści się przy ul. Kopernika 6 lok. 43 na tyłach ul. Nowy Świat, na wysokości ul. Foksal.

Tworzymy Zespół, który zapewni Państwu obsługę w przyjaznej atmosferze. Naczelną zasadą naszego działania jest indywidualne podejście do każdego klienta gwarantujące rozpoznanie jego potrzeb, a w konsekwencji zaoszczędzenie Państwa czasu potrzebnego na dokonanie korzystnego i bezpiecznego zakupu, sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości.

Naszym klientom zapewniamy obsługę organizacyjną transakcji, pomoc w negocjacjach ceny nieruchomości oraz bezpłatne doradztwo prawne. Ponadto z uwagi na to, iż współpracujemy z firmami remontowo - budowlanymi, możemy zaoferować również pomoc przy pracach wykończeniowo-remontowych.

Działania naszych pośredników są wspierane przez współpracujące z nami znane Kancelarie Notarialne oraz przez bardzo profesjonalny program komputerowy, połączony z wieloma portalami internetowymi.

Dużym atutem naszej firmy jest bogata i na bieżąco aktualizowana baza nieruchomości, która jest szczegółowo weryfikowana pod kątem formalnym i prawnym. Na Państwa życzenie możemy dokonać wyceny nieruchomości przez licencjonowanego rzeczoznawcę majątkowego.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do klientów, którzy nam zaufali.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony